İnteraktif Mobil Sistem

IMS

Kaliteden ödün vermeyin. IMS akıllı interaktif mobil sistemlerle gerek filonuzu gerekse yönettiğiniz sabit tesislerinizi ve performanslarını güvenlik, kalite ve performans bilgileriyle takip edin, izleyin ve otomatik raporlarla değerlendirmelerinizi yönetin! Kullandığımız tüm ürünler Avrupa, Afrika, Rusya ve Uzak Doğu ülkeleri gibi birbirinden gereksinim, kalite beklentisi ve coğrafi farklılıklar (-50 derece, + 75 derece) içeren ülkelerde 15 yıldır test edilmiş ve onaylanmıştır.

Sizin ihtiyacınıza göre özel çözümlerle yüksek Ar-Ge gücümüz ve Avrupa deneyimimizden gelen kalite anlayışımızla siz de tanışın. Kablosuz ve havadan (on-air) güncelleme sistemlerimizle bataryalı veya elektrik hatlı sistemlerimiz uzun ömürlü olup farklı araçlarınızda veya sabit tesislerinizde bakım gerektirmeyen, ERP uyumlu ve hızlı montaj ile hemen kullanılabilen donanımlarımızdan faydalanma imkanı ve 7/24 servis desteğimizle yanınızdayız.  

Türkiye’de de tüm yüksek hızlı trenlerde ve birçok büyük lojistik firmaların tır filolarında kullanılan yüksek kalitedeki ürünlerimizi sizler de test edin ve gücünüze güç katın.